PŘEHLED UTKÁNÍ

8/8/2020 14:00 SO 08.08.2020 14:00 6270741 - TJ Sokol Přímětice 6220421 - TATRAN Kohoutovice 2:2 Přímětice I.B třída dospělých skupina B A3B
8/15/2020 10:30 SO 15.08.2020 10:30 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6270511 - SK Tatran Šatov 0:0 Voříškova, Brno I.B třída dospělých skupina B A3B
8/16/2020 14:15 NE 16.08.2020 14:15 6220421 - Kohoutovice 6250731 - Hodonín 1:10 Voříškova, Brno MSDD-D st C2D
8/16/2020 16:30 NE 16.08.2020 16:30 6220421 - Kohoutovice 6250731 - Hodonín 3:1 Voříškova, Brno MSDD-D ml. D2D
8/19/2020 17:30 ST 19.08.2020 17:30 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6270511 - SK Tatran Šatov 2:0 Voříškova, Brno I.B třída dospělých skupina B A3B
8/23/2020 10:00 NE 23.08.2020 10:00 6120541 - Jihlava B 6220421 - Kohoutovice 4:1 Na Stoupách-tráva MSDD-D ml. D2D
8/23/2020 14:00 NE 23.08.2020 14:00 6220091 - Jundrov "B" 6220421 - Kohoutovice "B" 2:0 Veslařská III. třída - městská soutěž muži A2A
8/23/2020 17:00 NE 23.08.2020 17:00 6270361 - FC Miroslav 6220421 - TATRAN Kohoutovice 0:2 Miroslav I.B třída dospělých skupina B A3B
8/26/2020 14:45 ST 26.08.2020 14:45 6150341 - Žďár n.S. 6220421 - Kohoutovice 3:1 Žďár n. S.- tráva MSDD-D st C2D
8/26/2020 16:00 ST 26.08.2020 16:00 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6220041 - FC Sparta Brno „B“ 0:12 Voříškova, Brno Krajský přebor starších žáků E1A
8/26/2020 17:00 ST 26.08.2020 17:00 6150341 - Žďár n.S. 6220421 - Kohoutovice 2:1 Žďár n. S.- tráva MSDD-D ml. D2D
8/26/2020 17:45 ST 26.08.2020 17:45 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6220041 - FC Sparta Brno „B“ 1:5 Voříškova, Brno Krajský přebor mladších žáků F1A
8/28/2020 17:30 PÁ 28.08.2020 17:30 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6270781 - Jevišovice - Mikulovice 3:1 Voříškova, Brno I.B třída dospělých skupina B A3B
8/29/2020 9:00 SO 29.08.2020 09:00 6230571 - AFK Tišnov 6220421 - TATRAN Kohoutovice 3:0 Tišnov Krajský přebor starších žáků E1A
8/29/2020 10:45 SO 29.08.2020 10:45 6230571 - AFK Tišnov 6220421 - TATRAN Kohoutovice 5:1 Tišnov Krajský přebor mladších žáků F1A
8/29/2020 13:30 SO 29.08.2020 13:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220501 - Bílovice nad Svitavou 2:3 Voříškova, Brno III. třída - městská soutěž muži A2A
8/30/2020 14:15 NE 30.08.2020 14:15 6220421 - Kohoutovice 6130391 - Humpolec 2:1 Voříškova, Brno MSDD-D st C2D
8/30/2020 16:30 NE 30.08.2020 16:30 6220421 - Kohoutovice 6130391 - Humpolec 3:3 Voříškova, Brno MSDD-D ml. D2D
9/2/2020 16:00 ST 02.09.2020 16:00 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6250321 - FK Baník Ratíškovice 3:2 Voříškova, Brno Krajský přebor starších žáků E1A
9/2/2020 16:30 ST 02.09.2020 16:30 6220241 - Soběšice "B" 6220421 - Kohoutovice "B" 4:1 Borová III. třída - městská soutěž muži A2A
9/2/2020 17:45 ST 02.09.2020 17:45 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6250321 - FK Baník Ratíškovice 1:1 Voříškova, Brno Krajský přebor mladších žáků F1A
9/5/2020 10:00 SO 05.09.2020 10:00 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6230211 - FC Kuřim 5:3 Voříškova, Brno Krajský přebor starších žáků E1A
9/5/2020 10:00 SO 05.09.2020 10:00 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6230211 - FC Kuřim 5:3 Voříškova, Brno Krajský pohár st. žáků JmKFS - 2. předkolo Z5C
9/5/2020 11:45 SO 05.09.2020 11:45 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6230211 - FC Kuřim 4:3 Voříškova, Brno Krajský přebor mladších žáků F1A
9/5/2020 13:30 SO 05.09.2020 13:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220181 - MS/Obřany 5:2 Voříškova, Brno II. třída - městský přebor mladší žáci sk. A F1A
9/5/2020 16:00 SO 05.09.2020 16:00 6220421 - Kohoutovice "B" 6220431 - Svratka Brno "C" 3:2 Kohoutovice III. třída - městská soutěž muži A2A
9/6/2020 9:00 NE 06.09.2020 09:00 6220421 - Kohoutovice 6220251 - START Brno 0:0 Voříškova, Brno Starší přípravka - sk. A G1A
9/6/2020 9:00 NE 06.09.2020 09:00 6220421 - Kohoutovice 6220141 - Líšeň U9 0:0 Voříškova, Brno Mladší přípravka - sk. A H1A
9/6/2020 10:00 NE 06.09.2020 10:00 6240851 - Břeclav 6220421 - Kohoutovice 2:0 Břeclav, Lesní 10 MSDD-D st C2D
9/6/2020 10:30 NE 06.09.2020 10:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220501 - Bílovice nad Svitavou 0:0 Voříškova, Brno Starší přípravka - sk. C G1C
9/6/2020 10:30 NE 06.09.2020 10:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220141 - Líšeň U9 "B" 0:0 Voříškova, Brno Mladší přípravka - sk. B H1B
9/6/2020 12:15 NE 06.09.2020 12:15 6240851 - Břeclav 6220421 - Kohoutovice 1:4 Břeclav, Lesní 10 MSDD-D ml. D2D
9/7/2020 17:00 PO 07.09.2020 17:00 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6220431 - FC Svratka Brno „B“ 4:2 Voříškova, Brno I.B třída dospělých skupina B A3B
9/9/2020 17:30 ST 09.09.2020 17:30 6220071 - Chrlice 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Blümlova Starší přípravka - sk. C G1C
9/10/2020 16:30 ČT 10.09.2020 16:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220151 - LOKOMOTIVA BRNO "B" -- : -- Voříškova, Brno III. třída - městská soutěž muži A2A
9/11/2020 16:30 PÁ 11.09.2020 16:30 6220461 - ČAFC Židenice 2011 "B" 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Pastrnkova-tráva II. třída - městský přebor mladší žáci sk. A F1A
9/11/2020 16:30 PÁ 11.09.2020 16:30 6220011 - Bohunice 6220421 - Kohoutovice -- : -- UT Starší přípravka - sk. A G1A
9/11/2020 16:30 PÁ 11.09.2020 16:30 6220531 - MFA Nový Lískovec 6220421 - Kohoutovice -- : -- Park Pod Plachtami Mladší přípravka - sk. A H1A
9/11/2020 17:30 PÁ 11.09.2020 17:30 6220071 - Chrlice 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Blümlova Mladší přípravka - sk. B H1B
9/12/2020 9:00 SO 12.09.2020 09:00 6230801 - FC Slovan Rosice 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Rosice Krajský přebor starších žáků E1A
9/12/2020 10:30 SO 12.09.2020 10:30 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6270021 - TJ Sokol Blížkovice -- : -- Voříškova, Brno I.B třída dospělých skupina B A3B
9/12/2020 10:45 SO 12.09.2020 10:45 6230801 - FC Slovan Rosice 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Rosice Krajský přebor mladších žáků F1A
9/12/2020 13:30 SO 12.09.2020 13:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220221 - Řečkovice "B" -- : -- Voříškova, Brno III. třída - městská soutěž muži A2A
9/13/2020 13:45 NE 13.09.2020 13:45 6220421 - Kohoutovice 6220461 - Židenice -- : -- Voříškova, Brno MSDD-D st C2D
9/13/2020 16:00 NE 13.09.2020 16:00 6220421 - Kohoutovice 6220461 - Židenice -- : -- Voříškova, Brno MSDD-D ml. D2D
9/15/2020 16:00 ÚT 15.09.2020 16:00 6220421 - Kohoutovice "B" 6220511 - Bystrc "B" -- : -- Voříškova, Brno II. třída - městský přebor mladší žáci sk. A F1A
9/16/2020 16:30 ST 16.09.2020 16:30 6220141 - Líšeň B 6220421 - Kohoutovice -- : -- Blažovice MSDD-D ml. D2D
9/19/2020 10:00 SO 19.09.2020 10:00 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6230171 - FC Ivančice -- : -- Voříškova, Brno Krajský přebor starších žáků E1A
9/19/2020 10:30 SO 19.09.2020 10:30 6220271 - SK Tuřany 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Hanácká I.B třída dospělých skupina B A3B
9/19/2020 11:45 SO 19.09.2020 11:45 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6230171 - FC Ivančice -- : -- Voříškova, Brno Krajský přebor mladších žáků F1A
9/19/2020 13:30 SO 19.09.2020 13:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220171 - MEDLÁNKY "B" -- : -- Voříškova, Brno II. třída - městský přebor mladší žáci sk. A F1A
9/20/2020 9:00 NE 20.09.2020 09:00 6220421 - Kohoutovice 6220041 - Sparta Brno -- : -- Voříškova, Brno Starší přípravka - sk. A G1A
9/20/2020 9:00 NE 20.09.2020 09:00 6220421 - Kohoutovice 6220041 - Sparta Brno -- : -- Voříškova, Brno Mladší přípravka - sk. A H1A
9/20/2020 10:00 NE 20.09.2020 10:00 6220141 - Líšeň B 6220421 - Kohoutovice -- : -- Blažovice MSDD-D st C2D
9/20/2020 10:30 NE 20.09.2020 10:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220531 - MFA Nový Lískovec -- : -- Voříškova, Brno Starší přípravka - sk. C G1C
9/20/2020 10:30 NE 20.09.2020 10:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220041 - Sparta Brno "B" -- : -- Voříškova, Brno Mladší přípravka - sk. B H1B
9/20/2020 15:30 NE 20.09.2020 15:30 6220521 - Obřany "B" 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Zlatníky III. třída - městská soutěž muži A2A
9/24/2020 16:30 ČT 24.09.2020 16:30 6220221 - Řečkovice 6220421 - Kohoutovice -- : -- Novoměstská Mladší přípravka - sk. A H1A
9/24/2020 16:30 ČT 24.09.2020 16:30 6220221 - Řečkovice "B" 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Novoměstská Mladší přípravka - sk. B H1B
9/26/2020 9:00 SO 26.09.2020 09:00 6240321 - FC Pálava Mikulov 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Březí, U Hřiště Krajský přebor starších žáků E1A
9/26/2020 10:30 SO 26.09.2020 10:30 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6270391 - FK Znojmo -- : -- Voříškova, Brno I.B třída dospělých skupina B A3B
9/26/2020 10:45 SO 26.09.2020 10:45 6240321 - FC Pálava Mikulov 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Březí, U Hřiště Krajský přebor mladších žáků F1A
9/26/2020 13:30 SO 26.09.2020 13:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220161 - MCV -- : -- Voříškova, Brno III. třída - městská soutěž muži A2A
9/26/2020 14:00 SO 26.09.2020 14:00 6220431 - Svratka Brno 6220421 - Kohoutovice -- : -- Fanderlíkova - žáci, přípravka Starší přípravka - sk. A G1A
9/26/2020 15:30 SO 26.09.2020 15:30 6220431 - Svratka Brno "C" 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Fanderlíkova - žáci, přípravka Starší přípravka - sk. C G1C
9/27/2020 13:15 NE 27.09.2020 13:15 6220421 - Kohoutovice 6130231 - Pelhřimov -- : -- Voříškova, Brno MSDD-D st C2D
9/27/2020 15:30 NE 27.09.2020 15:30 6220421 - Kohoutovice 6130231 - Pelhřimov -- : -- Voříškova, Brno MSDD-D ml. D2D
9/27/2020 16:00 NE 27.09.2020 16:00 6220431 - Svratka Brno "C" 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Fanderlíkova - žáci, přípravka II. třída - městský přebor mladší žáci sk. A F1A
9/30/2020 16:30 ST 30.09.2020 16:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220471 - ZBROJOVKA BRNO -- : -- Voříškova, Brno II. třída - městský přebor mladší žáci sk. A F1A
9/30/2020 17:00 ST 30.09.2020 17:00 6120541 - Jihlava B 6220421 - Kohoutovice -- : -- hř- Na Stoupách MSDD-D st C2D
10/3/2020 10:00 SO 03.10.2020 10:00 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6220431 - FC Svratka Brno -- : -- Voříškova, Brno Krajský přebor starších žáků E1A
10/3/2020 11:45 SO 03.10.2020 11:45 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6220431 - FC Svratka Brno -- : -- Voříškova, Brno Krajský přebor mladších žáků F1A
10/3/2020 13:30 SO 03.10.2020 13:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220231 - Slatina "B" -- : -- Voříškova, Brno II. třída - městský přebor mladší žáci sk. A F1A
10/4/2020 9:00 NE 04.10.2020 09:00 6220421 - Kohoutovice 6220511 - BYSTRC - KNÍNIČKY -- : -- Voříškova, Brno Starší přípravka - sk. A G1A
10/4/2020 9:00 NE 04.10.2020 09:00 6220421 - Kohoutovice 6220251 - START Brno. -- : -- Voříškova, Brno Mladší přípravka - sk. A H1A
10/4/2020 10:00 NE 04.10.2020 10:00 6120031 - Bedřichov 6220421 - Kohoutovice -- : -- Sokolovská, Jihlava MSDD-D st C2D
10/4/2020 10:30 NE 04.10.2020 10:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220261 - Slovan Brno -- : -- Voříškova, Brno Starší přípravka - sk. C G1C
10/4/2020 10:30 NE 04.10.2020 10:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220511 - BYSTRC -- : -- Voříškova, Brno Mladší přípravka - sk. B H1B
10/4/2020 12:00 NE 04.10.2020 12:00 6230601 - SK Újezd u Brna 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Újezd u Brna I.B třída dospělých skupina B A3B
10/4/2020 12:15 NE 04.10.2020 12:15 6120031 - Bedřichov 6220421 - Kohoutovice -- : -- Sokolovská, Jihlava MSDD-D ml. D2D
10/4/2020 15:00 NE 04.10.2020 15:00 6220231 - Slatina "B" 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Tuřanka III. třída - městská soutěž muži A2A
10/9/2020 16:00 PÁ 09.10.2020 16:00 6220431 - Svratka Brno 6220421 - Kohoutovice -- : -- Fanderlíkova - žáci, přípravka Mladší přípravka - sk. A H1A
10/9/2020 16:00 PÁ 09.10.2020 16:00 6220431 - Svratka Brno "B" 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Fanderlíkova - žáci, přípravka Mladší přípravka - sk. B H1B
10/10/2020 10:00 SO 10.10.2020 10:00 6220141 - Líšeň U10 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- TCM Mar. Údolí Starší přípravka - sk. C G1C
10/10/2020 10:30 SO 10.10.2020 10:30 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6270591 - TJ Višňové -- : -- Voříškova, Brno I.B třída dospělých skupina B A3B
10/10/2020 13:30 SO 10.10.2020 13:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220071 - Chrlice "B" -- : -- Voříškova, Brno III. třída - městská soutěž muži A2A
10/11/2020 9:00 NE 11.10.2020 09:00 6210521 - FK Blansko 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Blansko Údolní Krajský přebor mladších žáků F1A
10/11/2020 10:00 NE 11.10.2020 10:00 6220141 - Líšeň U11 6220421 - Kohoutovice -- : -- TCM Mar. Údolí Starší přípravka - sk. A G1A
10/11/2020 10:45 NE 11.10.2020 10:45 6210521 - FK Blansko 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Blansko Údolní Krajský přebor starších žáků E1A
10/11/2020 12:45 NE 11.10.2020 12:45 6220421 - Kohoutovice 6220431 - Svratka Brno -- : -- Voříškova, Brno MSDD-D st C2D
10/11/2020 14:00 NE 11.10.2020 14:00 6220141 - Líšeň U13 "B" 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- TCM Mar. Údolí II. třída - městský přebor mladší žáci sk. A F1A
10/11/2020 15:00 NE 11.10.2020 15:00 6220421 - Kohoutovice 6220431 - Svratka Brno -- : -- Voříškova, Brno MSDD-D ml. D2D
10/13/2020 16:00 ÚT 13.10.2020 16:00 6220421 - Kohoutovice 6220471 - ZBROJOVKA BRNO -- : -- Voříškova, Brno Starší přípravka - sk. A G1A
10/13/2020 16:00 ÚT 13.10.2020 16:00 6220421 - Kohoutovice "B" 6220521 - Obřany -- : -- Voříškova, Brno Starší přípravka - sk. C G1C
10/15/2020 16:00 ČT 15.10.2020 16:00 6220421 - Kohoutovice 6220471 - ZBROJOVKA BRNO -- : -- Voříškova, Brno Mladší přípravka - sk. A H1A
10/15/2020 16:00 ČT 15.10.2020 16:00 6220421 - Kohoutovice "B" 6220181 - Moravská Slavia -- : -- Voříškova, Brno Mladší přípravka - sk. B H1B
10/17/2020 10:00 SO 17.10.2020 10:00 6140671 - Třebíč 6220421 - Kohoutovice -- : -- Přibyslavice-tráva MSDD-D st C2D
10/17/2020 10:00 SO 17.10.2020 10:00 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6250501 - Veselí/Strážnice -- : -- Voříškova, Brno Krajský přebor starších žáků E1A
10/17/2020 11:45 SO 17.10.2020 11:45 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6250501 - Veselí/Strážnice -- : -- Voříškova, Brno Krajský přebor mladších žáků F1A
10/17/2020 12:00 SO 17.10.2020 12:00 6140671 - Třebíč 6220421 - Kohoutovice -- : -- Přibyslavice-tráva MSDD-D ml. D2D
10/17/2020 14:30 SO 17.10.2020 14:30 6240441 - TJ Sokol Pohořelice 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- UMT I.B třída dospělých skupina B A3B
10/18/2020 9:00 NE 18.10.2020 09:00 6220421 - Kohoutovice 6220241 - Soběšice -- : -- Voříškova, Brno Starší přípravka - sk. A G1A
10/18/2020 9:00 NE 18.10.2020 09:00 6220421 - Kohoutovice 6220141 - Líšeň U8 -- : -- Voříškova, Brno Mladší přípravka - sk. A H1A
10/18/2020 10:30 NE 18.10.2020 10:30 6220421 - Kohoutovice "B" 6220241 - Soběšice -- : -- Voříškova, Brno Mladší přípravka - sk. B H1B
10/18/2020 14:30 NE 18.10.2020 14:30 6220181 - Moravská Slavia "B" 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Vojtova III. třída - městská soutěž muži A2A
10/18/2020 16:00 NE 18.10.2020 16:00 6220421 - Kohoutovice "B" 6220171 - MEDLÁNKY "B" -- : -- Voříškova, Brno Starší přípravka - sk. C G1C
10/23/2020 16:00 PÁ 23.10.2020 16:00 6220461 - ČAFC Židenice 2011 6220421 - Kohoutovice -- : -- Pastrnkova-tráva Starší přípravka - sk. A G1A
10/23/2020 16:30 PÁ 23.10.2020 16:30 6220011 - Bohunice 6220421 - Kohoutovice -- : -- UT Mladší přípravka - sk. A H1A
10/24/2020 9:30 SO 24.10.2020 09:30 6220461 - ČAFC Židenice 2011 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Pastrnkova-tráva Krajský přebor starších žáků E1A
10/24/2020 10:30 SO 24.10.2020 10:30 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6270561 - FCC SK Únanov -- : -- Voříškova, Brno I.B třída dospělých skupina B A3B
10/24/2020 11:15 SO 24.10.2020 11:15 6220461 - ČAFC Židenice 2011 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Pastrnkova-tráva Krajský přebor mladších žáků F1A
10/25/2020 9:45 NE 25.10.2020 09:45 6220221 - Řečkovice 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Novoměstská II. třída - městský přebor mladší žáci sk. A F1A
10/25/2020 14:30 NE 25.10.2020 14:30 6220421 - Kohoutovice 0010011 - VOLNO - VOLNÝ LOS -- : -- Voříškova, Brno MSDD-D st C2D
10/25/2020 14:30 NE 25.10.2020 14:30 6220421 - Kohoutovice 0010011 - VOLNO - VOLNÝ LOS -- : -- Voříškova, Brno MSDD-D ml. D2D
10/25/2020 14:30 NE 25.10.2020 14:30 6220151 - LOKOMOTIVA BRNO "B" 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Sokolova-tráva Starší přípravka - sk. C G1C
10/25/2020 14:30 NE 25.10.2020 14:30 6220151 - LOKOMOTIVA BRNO 6220421 - Kohoutovice "B" -- : -- Sokolova-tráva Mladší přípravka - sk. B H1B
10/28/2020 9:00 ST 28.10.2020 09:00 6240391 - TJ Sokol Novosedly 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Novosedly Krajský přebor starších žáků E1A
10/28/2020 10:45 ST 28.10.2020 10:45 6240391 - TJ Sokol Novosedly 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Novosedly Krajský přebor mladších žáků F1A
10/31/2020 10:00 SO 31.10.2020 10:00 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6240851 - MSK Břeclav -- : -- Voříškova, Brno Krajský přebor starších žáků E1A
10/31/2020 11:45 SO 31.10.2020 11:45 6220421 - TATRAN Kohoutovice 6240851 - MSK Břeclav -- : -- Voříškova, Brno Krajský přebor mladších žáků F1A
11/1/2020 10:30 NE 01.11.2020 10:30 6270881 - Znojmo B 6220421 - Kohoutovice -- : -- Otm. Chlupa MSDD-D st C2D
11/1/2020 12:45 NE 01.11.2020 12:45 6270881 - Znojmo B 6220421 - Kohoutovice -- : -- Otm. Chlupa MSDD-D ml. D2D
11/1/2020 14:00 NE 01.11.2020 14:00 6230531 - TJ Sokol Střelice 6220421 - TATRAN Kohoutovice -- : -- Střelice I.B třída dospělých skupina B A3B
11/7/2020 10:30 SO 07.11.2020 10:30 6220041 - Sparta Brno 6220421 - Kohoutovice -- : -- Mariánské nám.-tráva MSDD-D st C2D
11/7/2020 12:45 SO 07.11.2020 12:45 6220041 - Sparta Brno 6220421 - Kohoutovice -- : -- Mariánské nám.-tráva MSDD-D ml. D2D
11/15/2020 11:45 NE 15.11.2020 11:45 6220421 - Kohoutovice 6110031 - Havlíčkův Brod -- : -- Voříškova, Brno MSDD-D st C2D
11/15/2020 14:00 NE 15.11.2020 14:00 6220421 - Kohoutovice 6110031 - Havlíčkův Brod -- : -- Voříškova, Brno MSDD-D ml. D2D
FO Tatran Kohoutovice z.s.
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!