Žáci: V Tišnově starší poprvé podlehli, mladší se naopak radovali z premiérové výhry

05.09.2019

AFK Tišnov - TATRAN Kohoutovice MŽ 1:3 (0:1)

Krajský přebor mladších žáků: Dolní Loučky , 34 diváků | Rozhodčí: Zabloudil Viktor

STŘELCI: 60. Drábek Jakub - 13. Dokoupil Michal, 40. Gabriel František, 60. Rundštuk Martin

Našim hráčům ročníků 2007 a 2008 tentokrát vypomohla pětice mladších borců ročníku 2009. Pohybliví hráči starší přípravky zesílili střed pole a vypomohli výrazně i do obranné fáze. Týmové pojetí všech 14 hráčů plné maximálního nasazení, kombinační a fyzicky náročná hra zaslouženě přinesla první body v sezóně a zasloužené hlasité oslavy po skončení utkání.

Zhodnocení trenéra Kreidla:

Náš třetí zápas v sezóně jsme odehráli proti soupeři z Tišnova v sestavě posílené o hráče z mladšího ročníku. Od začátku jsme měli více ze hry, ale žádné větší šance jsme si nevypracovali. Hráli jsme dynamický kombinační fotbal s náběhy mezi obránce, soupeř spoléhal na rychlé protiútoky a střelbu z dálky. Domácím zle zatápěl především důrazný Michal, který po průniku po levé straně nachytal brankáře na přední tyči a otevřel skóre. Ve druhé půli jsme pokračovali v naší hře, soupeř nás těsně bránil, přesto jsme zvýšili vedení na 2:0 Frantou po signálu z rohu. Tento stav trval až do poslední minuty zápasu, kdy padly další dva góly. Nejdříve soupeř zdramatizoval, z protiútoku jsme si však po krásné souhře, na jejímž konci byl skórující Martin, vzali zpět dvougólové vedení. Zápas proti vyrovnanému soupeři, díky dobrému výkonu celého týmu, dopadl dobře a z Dolních Louček si vezeme první 3 body do tabulky.

AFK Tišnov - TATRAN Kohoutovice SŽ 4:1 (3:0)

Krajský přebor starších žáků: Dolní Loučky , 40 diváků | Rozhodčí: Zabloudil Viktor

STŘELCI: 3. Haranz Kryštof, 10. Hédl Tomáš, 19. Mašek Michal, 52. Haranz Kryštof - 70. Kmec Jaromír

Do utkání nastoupili: Oborný - Diviš, Duroň, Haminger, Hrdina, Jedlička, Joukl, Kadaňka, Kmec, Komárek, Lipi, Muzikář, Novotný, Ondráček, Rákos, Stašek, Tvrdý.

Ke třetímu soutěžnímu utkání letošní sezóny jsme zajížděli do Dolních Louček, kde jsme se utkali s domácím Tišnovem. A bylo to utkání, které nás tvrdě vrátilo na zem. Potvrdilo se, že náš bohorovný přístup opravdu na kvalitnější soupeře stačit nebude a v průběhu prvního poločasu jsme byli po zásluze vytrestáni. Ve druhé půli jsme se zpátky do zápasu i přes mírné zlepšení nedokázali vrátit a tak jsme naprosto zaslouženě odjeli domů s prázdnou.