Žáci: Doma proti Svratce Brno neúspěšní, v součtu jsme obdrželi 15 branek

12.09.2019

TATRAN Kohoutovice SŽ - FC Svratka Brno 1:6 (1:1)

Krajský přebor starších žáků: Voříškova, Brno , 40 diváků | Rozhodčí: Suchá Klára

STŘELCI: 7. Tvrdý Lukáš - 33. Franc Vojtěch, 41. Farský Nikola Oliver, 54. Paynda Samir, 61. Farský Nikola Oliver, 63. Farský Nikola Oliver, 70. Farský Nikola Oliver

Do utkání nastoupili: Oborný - Diviš, Duroň, Haminger, Hrdina, Jindra, Kmec, Komárek, Lipi, Nippert, Novotný, Ondráček, Rákos, Říha, Sedlařík, Tvrdý.

Ve středeční dohrávce odloženého druhého kola Krajského přeboru starších žáků jsme na domácí půdě přivítali nedalekého soupeře, kterým byla Svratka Brno. A bylo to utkání dvou rozdílných poločasů.

V první půli jsme se prezentovali aktivní hrou, která dělala soupeři problémy a výsledkem bylo brzké vedení, když Jarda Kmec vybídl k úniku kapitána Lukáše Tvrdého a ten se nemýlil. Ke konci úvodního poločasu se soupeř dostával do stále většího tlaku, vše však řešil skvěle chytající Jeňa Oborný. Až do vyrovnávací branky těsně před koncem prvního dějství, kdy opět vychytal nebezpečnou střelu soupeře, na následnou dorážku však nikdo z bránících hráčů nereagoval a hosté se tak mohli radovat z branky.

Do druhé půle vstoupily naprosto jiné Kohoutovice. U většiny hráčů se vytratila jakákoliv chuť hrát, natož pak odvaha... Zejména pak středová řada, díky čemuž byli obránci přetížení a útočníci si naopak moc nezahráli. Výsledkem bylo 5 inkasovaných branek v průběhu druhé půle a z dobře rozehraného utkání se stala naprosto jasná záležitost.

Zatímco za první poločas zaslouží všichni hráči pochvalu, ve druhém poločase došlo u většiny hráčů k naprosté změně a pokud budeme i nadále chtít hrát takto profesorsky, budeme mít obrovské problémy.

TATRAN Kohoutovice MŽ - FC Svratka Brno 0:9 (0:5) 

Krajský přebor starších žáků: Voříškova, Brno , 35 diváků | Rozhodčí: Suchá Klára

STŘELCI: 2. Peška Daniel, 7. Žalud Martin, 17. Knobloch Ondřej, 29. Vlasák Adam, 30. Žalud Martin, 44. Vlasák Adam, 46. Vaculík Jakub, 49. Žalud Martin, 52. Hloušek Oliver

Ve středu 11. 9. jsme nastoupili v dohrávce proti rivalovi ze Svratky. Soupeř byl posílen o 3 naše bývalé hráče, kteří patřili k těm nejlepším na hřišti. Favoritovi utkání jsme dovolili hned v úvodu skórovat, poté se hra vyrovnala, Svratka byla dynamičtější a rychlejší v práci s míčem, my jsme to nahrazovali bojovností a obětavostí. Skóre hosté pomalu navyšovali, přesto byl stav přijatelný, bohužel těsně před půlí jsme 2x inkasovali. Druhý poločas byl obdobou prvního, nás držela obětavá obrana a Roman v bráně, hosté se trefovali převážně po střelách z dálky. Konečný výsledek proti jednomu z favoritů soutěže je ucházející, slušela by mu alespoň jedna vstřelená branka.Vytvořte si webové stránky zdarma!