Starší žáci: Nejprve diagnostika, poté dvě výhry v rámci trianglu nad týmy TJ Sokol Olšany a FC PBS Velká Bíteš

01.03.2020

Starší žáci za sebou mají náročnou neděli. V rámci dopoledního programu nejprve absolvovali diagnostiku rychlostních schopností na Fakultě sportovních studií Masarykovy Univerzity, aby následně v rámci odpoledního programu přivítali na umělé trávě v Řečkovicích zajímavé soupeře v trianglu. Do Brna si to s nimi totiž přijeli rozdat hráči Sokola Olšany (2. místo krajského přeboru Olomouckého kraje) a Velké Bíteše (6. místo krajského přeboru Vysočiny).

Diagnostiku rychlostních schopností absolvovali hráči kádru starších žáků již podruhé, první kolo absolvovali již v září loňského roku. Nejen samotným hráčům, ale také jejich rodičům a trenérům výsledky z tohoto výzkumu poskytnou zajímavý náhled na to, jak se za poslední měsíce každý jednotlivec posunul v dílčích disciplínách.

Následoval přesun do Řečkovic na místní novou umělku, kde hráči kategorie do 15 let poměřili síly nejprve se stejně starými soupeři z Olšan a následně z Velké Bíteše. V rámci tohoto trianglu se hrála jednotlivá utkání na 2x25 minut, dohromady tedy každý tým odehrál 100 minut hracího času. Pro naše starší žáky se po halové sezóně jednalo o první souboje na velkém hřišti a nutno říci, že vzhledem k tomuto faktu se s tím poprali poměrně dobře.

14:30 | TATRAN Kohoutovice 4:1 TJ Sokol Olšany

Branky: Kmec, Novotný, Diviš, Nippert

Do utkání nastoupili: Oborný - Diviš, Jedlička, Kmec, Komárek, Muzikář, Nippert, Novotný, Ondráček, Sedlařík, Stašek, Deiss, Haminger, Kadaňka, Rákos, Petkovský.

15:30 | TJ Sokol Olšany 0:4 FC PBS Velká Bíteš

16:30 | TATRAN Kohoutovice 9:3 FC PBS Velká Bíteš

Branky: Kmec 4, Tvrdý 2, Petkovský, Nippert, Novotný

Do utkání nastoupili: Oborný - Bútora, Kmec, Komárek, Muzikář, Nippert, Novotný, Ondráček, Sedlařík, Tvrdý, Haminger, Kadaňka, Petkovský, Rákos.

Příští víkend zajíždí mužstvo starších žáků na mezinárodní turnaj ve slovenském Senci, kde se utká s celky z Česka, Slovenska a Maďarska

Vytvořte si webové stránky zdarma!